Ponúkame tie najkvalitnejšie obaly pre ochranu potravín a tovaru, sortiment na udržiavanie hygieny v priemysle a domácnostiach, drogériu i čistiace prostriedky zahraničnej kvality. Výhodou je možnosť okamžitého odberu zo skladu.

+421904 546 777
info@tpack.sk

INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA,
EKOLOGICKÝ PRÍSTUP, KVALITA

Firma Lucart Professional sa zaoberá inovatívnou technológiu výroby, pri ktorej mení použité recyklované obaly od nápojov na papierové produkty a dávkovače. Ide o maximálne ekologický prístup, ktorý je nevyhnutnosťou priemyslu 21. storočia. Ekologické označenie garantuje, že výrobky dodržiavajú kritériá ochrany životného prostredia aplikované vo všetkých európskych krajinách. Lucart Professional je tou správnou odpoveďou pre všetkých, ktorí si cenia výrobky pre ich ekologické hodnotu, kvalitu a estetický vzhľad.

INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA,
EKOLOGICKÝ PRÍSTUP, KVALITA

Firma Lucart Professional sa zaoberá inovatívnou technológiu výroby, pri ktorej mení použité recyklované obaly od nápojov na papierové produkty a dávkovače. Ide o maximálne ekologický prístup, ktorý je nevyhnutnosťou priemyslu 21. storočia. Ekologické označenie garantuje, že výrobky dodržiavajú kritériá ochrany životného
prostredia
aplikované vo všetkých európskych krajinách. Lucart Professional je tou správnou odpoveďou pre všetkých, ktorí si cenia výrobky pre ich ekologické hodnotu, kvalitu a estetický vzhľad.