Ponúkame tie najkvalitnejšie obaly pre ochranu potravín a tovaru, sortiment na udržiavanie hygieny v priemysle a domácnostiach, drogériu i čistiace prostriedky zahraničnej kvality. Výhodou je možnosť okamžitého odberu zo skladu.

+421904 546 777
info@tpack.sk

L-ONE: ŠETRITE NÁKLADY VĎAKA PREMYSLENÉMU SYSTÉMU JEDNOÚSTRIŽKOVÉHO DÁVKOVANIA

garancia úspory
vacsia hygiena

pracovisko4

L-ONE MINI

l-one mini modrý
O PRODUKTE

L-ONE MINI
ÚSPORA, HYGIENA A BEZPEČNOSŤ V KUCHYNI

L-One Mini je ideálnym dávkovačom papierových utierok do každej gastro prevádzky. Plní sa papierovými utierkami Strong Mini Blu 350, ktoré sú vhodné pre styk s potravinami a sú ľahko rozpoznateľné vďaka modrej farbe. Výhodou je tiež jednoústrižkové dávkovanie, ktoré vám zabezpečí úsporu a maximálnu hygienu, keďže sa rukou dotknete len konkrétnej papierovej utierky.

L-ONE MAXI

l-one maxi modrý
O PRODUKTE

L-ONE MAXI
RIEŠENIE PRE VÄČŠIE PRACOVISKÁ

L-One Maxi je ideálnym dávkovačom papierových utierok na väčšie pracoviská ako sú profesionálne kuchyne, cukrárske výroby, dielne pre mechanikov a remeselníkov, továrne a iné prevádzky v oblasti priemyslu. Výhodou je tiež jednoústrižkové dávkovanie, ktoré vám zabezpečí úsporu a maximálnu hygienu, keďže sa rukou dotknete len konkrétnej papierovej utierky.


toaleta5

L-ONE MINI

l-one mini toaleta
O PRODUKTE

L-ONE MINI
ÚSPORA A HYGIENA V KOMPAKTNOM BALENÍ

L-One Mini je kompaktný a univerzálny dávkovač, ktorý je vďaka ideálnemu pomeru veľkosti a premyslenému čistému dizajnu vhodný najmä na toalety. Patrí medzi dávkovače, ktoré vydávajú na samostatné potiahnutie iba jednu papierovú utierku, čím šetrí vaše náklady a zabezpečuje maximálnu mieru komfortu a hygieny.


obsluha

L-ONE TABLETURN

l-one 1
O PRODUKTE

L-ONE TABLETURN
PRVÝ ROTAČNÝ DÁVKOVAČ

L-One Tableturn je patentovaný výrobok od firmy Lucart. Inovatívna technológia mu umožňuje plnú rotáciu o 360 stupňov vďaka ktorej si papierové servítky už nemusíte podávať navzájom okolo stola. Stačí pootočiť dávkovačom a servítok máte na svojej strane. L-One Tableturn je malý, ale kompaktný dávkovač, ktorý sa hodí do každej gastro prevádzky. Poskytuje tiež priestor na umiestnenie reklamných oznamov a menších plagátov.

L-ONE COUNTER MOD

l-one 2
O PRODUKTE

L-ONE COUNTER MOD
DÁVKOVAČ, KTORÝ MÔŽETE NAVŔŠIŤ

L-One Counter Mod je ideálnou voľbou pre prevádzky s nedostatkom priestora a veľkou vyťaženosťou. Jeho dômyselný dizajn vám totiž umožní navŕšiť ho o ďalšie dávkovače a to buď vertikálne alebo horizontálne. Toto riešenie vám uľahčí prácu pri neustálom dopĺňaní minutých zásobníkov. L-One Counter Mod má tiež priestor na umiestnenie printovej reklamy (oznam, plagát…).

L-ONE TABLETOP

l-one 3
O PRODUKTE

L-ONE TABLETOP
VEĽKÁ KAPACITA, MENEJ DOPĹŇANIA

L-One Tabletop je vhodný pre vyťažené gastro prevádzky s veľkým počtom zákazníkov ako sú jedálne, samoobslužné reštaurácie alebo cateringové firmy. Medzi jeho prednosti patrí predovšetkým veľký zásobník pre servítky. L-One TableTop má tiež priestor na umiestnenie printovej reklamy (oznam, plagát…).

L-ONE COUNTER

l-one 4
O PRODUKTE

L-ONE COUNTER
DÁVKOVAČ, KTORÝ MÔŽETE UPEVNIŤ NA STENU

L-One Counter je navrhnutý tak, aby ste ho mohli upevniť na dobre viditeľnú stenu svojej prevádzky. Vďaka veľkému zásobníku na papier sa hodí najmä pre vyťažené gastro prevádzky s veľkým počtom zákazníkov ako sú jedálne, samoobslužné reštaurácie alebo cateringové firmy. L-One Counter má tiež priestor na umiestnenie printovej reklamy (oznam, plagát…).

L-ONE S-TABLE

l-one 5
O PRODUKTE

L-ONE S-TABLE
KOMPAKTNÝ A ODOLNÝ DÁVKOVAČ

L-One S-Table je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálnu stabilitu a vydržal materiálové opotrebenie. Vhodný je predovšetkým do prevádzok ako sú: bary, krčmy, fastfoody a prevádzky s malým priestorom.