Ponúkame tie najkvalitnejšie obaly pre ochranu potravín a tovaru, sortiment na udržiavanie hygieny v priemysle a domácnostiach, drogériu i čistiace prostriedky zahraničnej kvality. Výhodou je možnosť okamžitého odberu zo skladu.

+421904 546 777
info@tpack.sk

O nás

Veľkosklad s obalovými materiálmi a drogériou.
Kvalita, nízke ceny a skvelý zákaznícky servis.

O spoločnosti

Firma T-pack vznikla v roku 2010 s cieľom odlíšiť sa od konkurencie širokým sortimentom bežných, ale aj ťažšie dostupných produktov, kvalitou tovaru, nízkymi cenami a ústretovosťou k zákazníkovi. Našu ponuku tvoríme podľa požiadaviek trhu a rozširujeme ju na základe nových trendov. Sme dynamickí, perfektne rozumieme svojej práci a reagujeme individuálne na prianie každého zákazníka.

Od nás včas dostanete všetko čo si objednáte. Tovar spĺňa najvyššie hygienické i legislatívne predpisy, pričom garantujeme vynikajúci pomer ceny a kvality.

Ponúkame tie najkvalitnejšie obaly pre ochranu potravín a tovaru, sortiment na udržiavanie hygieny v priemysle a domácnostiach, drogériu i čistiace prostriedky zahraničnej kvality. Pestrá škála našich produktov ponúka široký výber materiálov, farieb, typov a veľkostí.

Tovar ponúkame pre veľkoobchod aj maloobchod, pre priemysel i domácnosť. Výhodou je možnosť okamžitého odberu zo skladu, a to aj v malých množstvách (od 1 ks).

Povedali o nás

Vaša spokojnosť s našimi službami je pre nás absolútnou prioritou. Ďakujeme za vaše pozitívne hodnotenia. Aj vďaka vám sa neustále posúvame vpred.

Poznáme sa už dlhé roky a môžem len odporúčať. Priateľský prístup a ochota vyhovieť požiadavkám. Želám ti všetko dobré.

richard_jančovič_recenzie

Richard Jančovič

Skvelé Tomáš, držím palce. Chválim tvoje úsilie a odporúčam každému nielen na obalový materiál, ale aj drogériu. Nech sa darí.

tomas_lukacovic_recenzia

Tomáš Lukačovič

Prehľadná stránka aj cez mobil, to veľmi oceňujem. Odporúčam navštíviť aj osobne, páči sa mi najmä široký sortiment 🙂

lucia_dusova_recenzia

Lucia Dušová

Vďaka spoločnosti T-pack sme získali stabilného obchodného partnera, ktorý nám do firmy zabezpečuje dodávky obalového materiálu za prijateľné ceny.

Martin Balázs